Hakkımızda

İstanbul Hukuk Büromuz, yerli ve yabancı müvekkillerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için butik hukuki hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman avukatlarıyla, akademisyen ve teknik danışmanlarımızla pek çok büyük, orta ve küçük ölçekli şirketleri, girişimcileri ve bireyleri temsil eden, şablon çözümler yerine kişisel ve sonuç odaklı hukuki destek sunan bir hukuk bürosudur. Ayrıca, işbirliği içerisinde olduğumuz uluslararası hukuk büroları ile Türkiye’nin yanında Dünya’nın önemli merkezlerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Hukuk Büromuz, ticaret hukuku ve şirketler hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, miras hukuku, icra ve iflas hukuku, tüketici hukuku ve ürün sorumluluğu, aile hukuku (boşanma, nafaka, velayet vs.), vergi hukuku, borçlar ve tazminat hukuku, idare hukuku, arabuluculuk hizmetleri, gayrimenkul hukuku, kentsel dönüşüm proje danışmanlığı dâhil olmak üzere tüm davalarda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Müvekkillerimiz adına yürütülen davalar gerek UYAP sistemi gerekse Mahkemeler nezdinde fiziken kontrol şeklinde düzenli olarak takip edilmekte ve müvekkillerimiz bilgilendirilmektedir.

Büromuz mevzuattaki değişiklikleri, istinaf ve temyiz mahkemesi kararlarını, idari kuruluşların ve Avrupa Birliği kuruluşlarının kararlarını ve direktiflerini ve bunlarla ilgili güncel gelişmeleri takip ederek; müvekkillerimize güncel hukuki hizmet sunmaktadır. Yılmaz&Tartan Hukuk Bürosu, müvekkillerin ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli ve profesyonel yaklaşımla çözüm bulur. Hukuk Büromuz sahip olduğu nitelikleriyle esnek, doğru ve hızlı şekilde hukuki işlemler yürütmektedir.